טיפים לבחירת אמנות לבית - חלק שני

עודכן: 31 במרץ 2021

״אז איך נחליט מהי היצירה שמתאימה לנו מתוך כל כך הרבה״?

״ולאיזה מקום״?

״ובאיזו קומפוזיציה״ ?

לכבוד האיוונט ״שישי אישי״ שבא לנו בדיוק בזמן, (הקורונה לא, אבל מה לעשות) אנחנו מקשיבות לצורך שלכם בלמקד ולדייק את בחירת האמנות לביתכם, ומזמינות לייעוץ אחד על אחד (או אחת או כל המשפחה כאחד:) עם חיוכים מתחת למסיכות. אנחנו רוצות לגרום לכם לחייך. להרגיש.

כדי להצליח מסתבר שכדאי לעשות שיעורי בית. לא, זה לא מבחן, אבל ככל שתהיו מגובשים יותר, תהיו שלמים עם בחירתכם הנצחית. כן. היצירות שלנו שואפות להיות מעל הזמן, ומעל המקום.

הנה חמשת הטיפים המנצחים מתוך ים של ניסיון ואהבה ומהקשר העדין והמיוחד שנרקם עם כל כך הרבה לקוחות. בהמשך לפרק הראשון לבחירת אמנות לבית.

אז ברור שהכי אישי, זה להרגיש אתכם, את החלל/הבית, את ה״ווייב״ והאופי הייחודי שלכם

כדי שהבית שלכם יהיה הסיפור שאותו אתם רוצים לחיות, להרגיש ולהביע. בית זה לא ארבע קירות. במובן העמוק, של אהבה, של הרמוניה, של לתת ולקבל,

ואין מה לעשות, בית עם גליפס על הקירות, זה הרבה הרבה מעבר:)

אז נתחיל או יותר נכון נמשיך (מהחמישי)


5. סדרות

מי מכם מכור לסדרות? בקורונה טיים, רובינו.

אבל לא בנטפליקס, אלא באמנות.

סדרות של שתיים או שלוש תמונות/עבודות הן חלק בלתי נפרד ומזוהה עם היצירה שלנו. וכרגיל, זה מגיע ממקום מלא מחשבה עמוקה- עיצובית, אמנותית ורגשית. מעבר לכך שבסדרה יש הגיון שיוצר שפה ,הרמוניה, כוח ועצמה, דיאלוג וטוויסט, אני מאמינה שגם במישור העמוק יותר, תמיד טובים השניים מן האחד, והשלושה עוד יותר!

יש כוח ועוצמה ״לביחד״ .

יחד. כמה דיאלוג ,כוח ואהבה יש בו. יצירת ה״דואט״.


יצירת ציפורי אוריגמי של סטודיו גליפס, היא אחת היצירות הבולטות ואין ספק שזה גם בגלל שהן מגיעות בשלישיה. ציפורים תלת מימדיות, מעוצבות בטכניקת כיפוף מרחפת, כל ציפור נמצאת במצב תעופה שונה ויחד הן יוצרות סיפור ורוקמות יופי על הקיר. מכיוון שהן באות בסדרה, הן יכולות להתאים לסוגי קירות רבים, כי אפשר ״לשחק״ עם הקומפוזיציה שלהן. בסטודיו קיימות הרבה יצירות שניתן לשלב ביניהם, או ליצור Mix&mach.Glowing Birds

מיקס אנד מאצ- שילוב של משמעות עמוקה הטמונה במוטיב הציפורים, שילוב בין חומרים- זהב

14 קארט וכוחן של 3 ציפורים במצבי תעופה שונים. הכוח טמון בלהקה.

שלישיית הקקטוסים. יופי מהפנט בסדרה שכולה דיאלוג וטוויסט עם שפה מאד מגובשת.


6. צבעים // או יותר נכון, שימוש מושכל בצבעוניות חכמה.

מי שעוקב אחרינו שנים ומכיר את התזה האמנותית שלי יודע שאני כיוצרת דוגלת באמנות מונוכרמטית. הרבה שחור, זהב, לבן, מוחלד-ראסטי. צבעוניות ועצמה נטולת צבעוניות יתרה. יש בזה אנדרסטייטמנט והמוטו הוא: לצמצם כדי להרחיב. אי מאפשרת לתוכן ולצורה לדבר. חשוב שיצירה לא תעייף ולא תשעמם, שלא יהיה לה תאריך תפוגה, ובעיקר שיהיה לה אופי. לקוחות מספרים שהם זורקים תמונות צבעוניות שהיו להם בבית ורוצים יצירה מונוכרומטית כתכשיט. הצבעוניות העזה לעיתים נטולת רוגע. אלה שחוששים מצבעוניות מונוכרומטיות – חשוב לזכור, החיים עצמם בבית, הטקסטיל, השטיחים, הספרים, הירוק של העציצים, כלי האוכל והאקססוריז, מספיק צבעוניים. היצירה שלנו בולטת בנוכחות החומרית ובשימוש מושכל בצבע. תלת המימד, האור והצל נוכח בלי להעמיס או להרעיש. ברזל הוא עצמתי מספיק כשהוא בא כפי שהוא- מוחלד, כתכשיט זהב, או שחור.7. בית הוא סיפור ללא מילים.

לכל בית יש את הסיפור שלו, את האופי שלו בהתאם לדיירים שחיים בו. יש המון סוגים של אמנות שכולם יכולים ״להתאים״ לאותו חלל והשמיים הם הגבול ואינטואיציות וחיבור רגשי ליצירה הם התנאים החשובים. ברגע שמשתחררים מפרדיגמות, ובאים עם תשוקה יש חיבור ובחירה מדויקת.מרגישים את ה- ״ ווייב ״? אפשר ממש לחוש את בעלי הבית עם שלישיית ציפורי אוריגאמי תלת מימד ומסביבן רקומה שפה שלמה שמתחשק לצלול לתוכה או לעוף איתה . מתוך תחרות הבית היפה עם גליפס לרגל חמש שנים. מעצבת: רעות פינס

פסל של אישה עם פרח על מדף