משרביות ומחיצות

משרביות הן אלמנטים או סמלים צורניים המאורגנים כתחביר משוכפל ומפתיע. הן משתלבות כאלמנט אדריכלי מובהק היוצר מופת בחללים עם פרשנויות מודרניות, קלאסיות ומסורתיות. 

מה סוד הקסם שלהן? אולי זה הפשטות והתחכום המחוברים להם יחדיו. פשטות של צורה בסיסית ההופכת למניפה, לתחרה מתוחכמת ועשירה, פשטות הנובעת מצורך פרקטי- הבדלה בין הפנים לחוץ, תיחום אזורים או פתחים, ואז, יוצרת במפתיע משחק יפיפייה ועצמתי של אור וצל, של תלת ממדיות, נפח בחלל, עניין ועושר אסתטי. משרביות ממתכת, בטכנולוגיית הלייזר יוצרות ניקיון צורני, דיוק חזותי תוך שימוש ביתרונותיה המובהקים של המתכת-חוזק ועמידות. הסטודיו של גליפס אמון על אוהבי המשרביות.

 

דגמי המשרביות המעוצבות של סטודיו גליפס מתאפיינים בנראות קלאסית, על זמנית ומדויקת, המתכתבת עם טרנדים בינלאומיים, בקווים גיאומטריים, הנעה בין המינימליזם ליצירתי, בין הנקי למתוחכם. משרביות מלאות עוצמה, ויזואליות ודיוק עיצובי. כל פרויקט שהסטודיו מעורב בו מחייב ירידה לפרטי פרטים הן מהבחינה העיצובית המקורית והיצירתיות והן מן ההיבט הטכני -תכנון ההנדסה, בחירת הטכניקה/החומר והתאמתו המושלמת לחלל.

כל פרויקט השייך לתחום המחיצות/משרביות דורש הצעת מחיר המושפעת ממרכיבים רבים השייכים לתמחור קאסטם מייד, המשפיעים על המחיר- סוג המשרביה, הטכניקה, הגודל, הדרישות הטכניות.

אנחנו כאן כדי לעשות עבורכם סדר ולהקל על מציאת משרביית החלומות שלכם. 

קשתות-הדמיה.jpg

סוגי משרביות ומחיצות